• Flaga Polski

З життя Церкви

“Сподіваюся, що не буду бездіяльна на небесах.
Прагну далі працювати для Церкви і для душ,
про це прошу Бога і впевнена, що мене вислухає”

св. Тереза від Дитяти Ісуса

150-річчя народження св. Терези

Завдяки ініціативі ЮНЕСКО послання св. Терези від Дитятка Ісуса зможе дійти до нових середовищ, також і до невіруючих, — зауважує ректор санктуарію в Лізьє. За поданням Франції та за підтримки Італії з Бельгією Організація Об’єднаних Націй з питань освіти, науки і культури (ЮНЕСКО) вписала 150-річчя народження святої кармелітки до списку річниць, які відзначатимуться протягом найближчих двох років.

Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії

31 рік тому, 8 грудня 1991 року, відбулася перша Служба Божа після повернення храму Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії в Бердичеві вірним Римсько-Католицької Церкви.

Деканальний день молоді

У Всеукраїнському Санктуарії Матері Божої Святого Скапулярію, в суботу 19 листопада, відбувся Деканальний день молоді під гаслом: «Марія встала та пішла швидко».

Тридення св. Терези від Дитяти Ісуса

Перед святом Св. Терези від Дитяти Ісуса в Санктуарії Матері Божої Святого Скапулярію у Бердичеві пройшло тридення. Кожна проповідь протягом цих днів відкривала певні роздуми про життя та істинну любов Терези до Бога.

“Царице України, випроси нам мир!”

У неділю в другий день Урочистості Матері Божої Бердичівської, Свята Меса проходила так само як і в суботу в нижньому храмі санктуарію, задля захисту вірян. Ікона Марії в цей час перебувала на балкончику, що виходить на площу перед храмом. Після Служби Божої був акт віддання України Марії Матері Божій.

Перша Свята Меса

30 років тому, 8 грудня 1991 відбулася перша Свята Меса від повернення храму Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії в Бердичеві. Коли у 80-х роках XX століття почали з’являтися перші проблиски майбутніх перемін, а особливо у 1991 році водночас із здобуттям Україною незалежності, прийшла надія на повернення храмів.