• Flaga Polski

З життя Церкви

“Сподіваюся, що не буду бездіяльна на небесах.
Прагну далі працювати для Церкви і для душ,
про це прошу Бога і впевнена, що мене вислухає”

св. Тереза від Дитяти Ісуса

“Покликані нести мир”

Вночі з 28 на 29 квітня у Всеукраїнському санктуарії Бердичівської Матері Божої відбулося нічне чування у намірі покликань. Темою цьогорічної зустрічі, котру у кармелітському храмі провадила францисканська родина, стали слова «Покликані нести мир».

День молитовного чування у Бердичеві

24 лютого 2023 року відбувся день Молитовного Чування у Всеукраїнському Санктуарії Матері Божої Святого Скапулярію в місті Бердичів. Єпископи РКЦ та священники українських парафій спільно з людьми, які прибули в Санктуарій, молились за Батьківщину, про довгоочікуваний мир.

Візитація єпископа

З 17 по 19 лютого 2023 року у парафії Непорочного Зачаття ПДМ у Бердичеві відбулася канонічна візитація єпископа Віталія Кривицього.

“Привітаємо Колядою”

19 січня в Міському Палаці Культури м. Бердичева відбувся благодійний концерт гасло якого звучить: "Привітаємо Колядою". В ньому взяли участь всі колективи міста та церковні спільноти.

150-річчя народження св. Терези

Завдяки ініціативі ЮНЕСКО послання св. Терези від Дитятка Ісуса зможе дійти до нових середовищ, також і до невіруючих, — зауважує ректор санктуарію в Лізьє. За поданням Франції та за підтримки Італії з Бельгією Організація Об’єднаних Націй з питань освіти, науки і культури (ЮНЕСКО) вписала 150-річчя народження святої кармелітки до списку річниць, які відзначатимуться протягом найближчих двох років.

Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії

31 рік тому, 8 грудня 1991 року, відбулася перша Служба Божа після повернення храму Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії в Бердичеві вірним Римсько-Католицької Церкви.

Деканальний день молоді

У Всеукраїнському Санктуарії Матері Божої Святого Скапулярію, в суботу 19 листопада, відбувся Деканальний день молоді під гаслом: «Марія встала та пішла швидко».

Тридення св. Терези від Дитяти Ісуса

Перед святом Св. Терези від Дитяти Ісуса в Санктуарії Матері Божої Святого Скапулярію у Бердичеві пройшло тридення. Кожна проповідь протягом цих днів відкривала певні роздуми про життя та істинну любов Терези до Бога.