• Flaga Polski

З життя Згромадження

«Працюймо разом для спасіння душ,
маємо лише наше життя – один день – щоб їх рятувати.
Наступним днем буде вічність»

св. Тереза від Дитяти Ісуса

“Зірка – дорога до справжнього Скарбу”

З 26 по 28 січня 2024 року у нашій спільноті у Бердичеві відбулися реколекції для дівчат під назвою «Зірка - дорога до справжнього скарбу». У них взяли участь дівчата з Бердичева та Луцька, котрим протягом цих днів товаришувало багато питань: хто став їх зіркою на дорозі пізнання Господа і дозрівання у вірі; якою я є зіркою, на якому етапі свого духовного розвитку знаходжуся; що означає моє ім’я для Господа...

Розповідаючи про св. Терезу

У неділю, 15 жовтня, на запрошення о. Марка Рудзя, с. Боніфація Сліжевська CST мала змогу побувати у трьох парафіях Київської області: Білій Церкві, Сквирі і Безпечній, де ділилася з парафіянами історією св. Терези від Дитяти Ісуса і її малою дорогою.

Перші обіти с. Олени

Є такі дні у житті чернечої спільноти, котрі запам’ятовуються на довго. Для нашого Згромадження таким особливим був день 7 жовтня 2023 року. У м. Моньки (Польща) у спомин Пресвятої Діви Марії Розарію с. Олена Тимощук завершила свій час формації у новіціаті і склала чернечі обітниці: чистоти, убогості та послуху, ввіряючи себе з дитячою довірою в руки доброго Бога.

Урочистість св. Терези у Луцьку

Молодь кафедральної парафіі св. апостолів Петра і Павла у Луцьку під супроводом с. Антоніни CST і с. Ернести CST, наблизила вірним поезію святої Терези від Дитяти Ісуса.

«Відпочинок з Богом» у Луцьку

З 12 по 18 червня при парафії Святих Апостолів Петра і Павла у Луцьку відбувся літній «Відпочинок з Богом» для дітей. У особливий спосіб у цьому часі товаришувала усім учасникам св. Тереза від Дитяти Ісуса, 150-річницю народження котрої святкуємо у 2023 році.

Перше Причастя дітей у Луцьку

У неділю, 11 червня 2023 року, римо-католики в Україні відзначали Урочистість Пресвятих Тіла і Крові Христа. Цього дня семеро дітей з луцької кафедральної парафії Святих Апостолів Петра і Павла приступили до Першого Причастя. Приготувала їх до цієї важливої події с. Аксана Щипанська CST.

Реколекції “Вибір змінює життя”

10 -12 березня 2023 року у Бердичеві відбулися реколекції для дівчат у сестер Терезіянок під назвою "Вибір змінює життя". Господній голос прошепотів до серця кожної учасниці реколекцій зробити гарний вибір, щоб прийти і послухати Божого голосу.

Фестиваль колядок

14 січня у нашому Санктуарії відбувся фестиваль колядок під гаслом: "Бог Родився! Міць як Неміч, Цар Небесний у пеленах". Заколядували нам близько 70 учасників.

Душпастирські відвідини 2022

27 грудня в нашій спільноті Сестер Терезіянок у Бердичеві відбулись душпастирські відвідини. Наш дім відвідали отці кармеліти на чолі з настоятелем нашої парафії о. Віталієм Козаком.

Новорічно – різдвяне диво…

21 грудня у стінах БО "Кармель" вихованці Центру денного перебування на чолі з с. Камілою Дзісь CST влаштували справжнє новорічно-різдвяне диво для рідних та близьких!