• Flaga Polski

З життя Згромадження

«Працюймо разом для спасіння душ,
маємо лише наше життя – один день – щоб їх рятувати.
Наступним днем буде вічність»

св. Тереза від Дитяти Ісуса

Реколекції “Вибір змінює життя”

10 -12 березня 2023 року у Бердичеві відбулися реколекції для дівчат у сестер Терезіянок під назвою "Вибір змінює життя". Господній голос прошепотів до серця кожної учасниці реколекцій зробити гарний вибір, щоб прийти і послухати Божого голосу.

Фестиваль колядок

14 січня у нашому Санктуарії відбувся фестиваль колядок під гаслом: "Бог Родився! Міць як Неміч, Цар Небесний у пеленах". Заколядували нам близько 70 учасників.

Душпастирські відвідини 2022

27 грудня в нашій спільноті Сестер Терезіянок у Бердичеві відбулись душпастирські відвідини. Наш дім відвідали отці кармеліти на чолі з настоятелем нашої парафії о. Віталієм Козаком.

Новорічно – різдвяне диво…

21 грудня у стінах БО "Кармель" вихованці Центру денного перебування на чолі з с. Камілою Дзісь CST влаштували справжнє новорічно-різдвяне диво для рідних та близьких!

На столі 12 страв, Святий вечір вже настав…

26 грудня діти та молодь Парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії під керівництвом сестри Антоніни Пухальської СST подарували радість Різдвяних свят у вертепі, з елементами сьогодення.

«Геній, який не встиг…»

«Геній, який не встиг…», Нарешті ми зустрілися з нашим любим глядачем! Цієї суботи театральна студія «Notes de Vita» випустила витончену та особливої краси виставу під назвою «Геній, який не встиг…»

Реколекційна зустріч із молоддю

З 30.09 по 02.10. 2022р у нашому бердичівському монастирі відбулись реколекції для дівчат на тему: "Неймовірна історія любові". До нас прибуло 18 дівчат із Бердичіва, Харкова, Херсона, Полонного. Так, як час цієї зустрічі перетнувся із нашою монашою урочистістю Святої Терези від Дитяти Ісуса, то реколекції мали на меті детальніше ознайомлення з життям святої та "малою дорогою" - дорогою Любові, на що вказувала наша покровителька.

Ювілей чернечих обітниць

У неділю, 17 липня 2022 року, у м. Торуні (Польща) відбувся ювілей 25-річчя чернечих обітниць с. Пауліни Клейни і с. Антоніни Пухальської.