• Flaga Polski

З життя Згромадження

«Працюймо разом для спасіння душ,
маємо лише наше життя – один день – щоб їх рятувати.
Наступним днем буде вічність»

св. Тереза від Дитяти Ісуса

«Відпочинок з Богом» у Луцьку

З 12 по 18 червня при парафії Святих Апостолів Петра і Павла у Луцьку відбувся літній «Відпочинок з Богом» для дітей. У особливий спосіб у цьому часі товаришувала усім учасникам св. Тереза від Дитяти Ісуса, 150-річницю народження котрої святкуємо у 2023 році.

Перше Причастя дітей у Луцьку

У неділю, 11 червня 2023 року, римо-католики в Україні відзначали Урочистість Пресвятих Тіла і Крові Христа. Цього дня семеро дітей з луцької кафедральної парафії Святих Апостолів Петра і Павла приступили до Першого Причастя. Приготувала їх до цієї важливої події с. Аксана Щипанська CST.

Реколекції “Вибір змінює життя”

10 -12 березня 2023 року у Бердичеві відбулися реколекції для дівчат у сестер Терезіянок під назвою "Вибір змінює життя". Господній голос прошепотів до серця кожної учасниці реколекцій зробити гарний вибір, щоб прийти і послухати Божого голосу.

Фестиваль колядок

14 січня у нашому Санктуарії відбувся фестиваль колядок під гаслом: "Бог Родився! Міць як Неміч, Цар Небесний у пеленах". Заколядували нам близько 70 учасників.

Душпастирські відвідини 2022

27 грудня в нашій спільноті Сестер Терезіянок у Бердичеві відбулись душпастирські відвідини. Наш дім відвідали отці кармеліти на чолі з настоятелем нашої парафії о. Віталієм Козаком.

Новорічно – різдвяне диво…

21 грудня у стінах БО "Кармель" вихованці Центру денного перебування на чолі з с. Камілою Дзісь CST влаштували справжнє новорічно-різдвяне диво для рідних та близьких!

На столі 12 страв, Святий вечір вже настав…

26 грудня діти та молодь Парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії під керівництвом сестри Антоніни Пухальської СST подарували радість Різдвяних свят у вертепі, з елементами сьогодення.

«Геній, який не встиг…»

«Геній, який не встиг…», Нарешті ми зустрілися з нашим любим глядачем! Цієї суботи театральна студія «Notes de Vita» випустила витончену та особливої краси виставу під назвою «Геній, який не встиг…»