• Flaga Polski

З життя Згромадження

«Працюймо разом для спасіння душ,
маємо лише наше життя – один день – щоб їх рятувати.
Наступним днем буде вічність»

св. Тереза від Дитяти Ісуса

«Геній, який не встиг…»

«Геній, який не встиг…», Нарешті ми зустрілися з нашим любим глядачем! Цієї суботи театральна студія «Notes de Vita» випустила витончену та особливої краси виставу під назвою «Геній, який не встиг…»

Реколекційна зустріч із молоддю

З 30.09 по 02.10. 2022р у нашому бердичівському монастирі відбулись реколекції для дівчат на тему: "Неймовірна історія любові". До нас прибуло 18 дівчат із Бердичіва, Харкова, Херсона, Полонного. Так, як час цієї зустрічі перетнувся із нашою монашою урочистістю Святої Терези від Дитяти Ісуса, то реколекції мали на меті детальніше ознайомлення з життям святої та "малою дорогою" - дорогою Любові, на що вказувала наша покровителька.

Ювілей чернечих обітниць

У неділю, 17 липня 2022 року, у м. Торуні (Польща) відбувся ювілей 25-річчя чернечих обітниць с. Пауліни Клейни і с. Антоніни Пухальської.

Концерт “Діти дітям”

4 червня площа біля Костелу Босих Кармелітів вибухнула позитивними емоціями та веселими дитячими посмішками! Сотні дітей танцювали під запальні флешмоби від дівчат-хореографів, разом співали відомі пісні, відгадували загадки від наших ведучих, малювали та фотографувалися з улюбленими героями мультфільмів! А також кожна дитинка мала змогу власноруч виготовити свічки будь-якої форми та кольору та розмалювати своє обличчя всіма кольорами веселки!

Фестиваль колядок у Бердичеві

Діти і молоді, дорослі і сім’ї, парафіяльний хор та міністранти виконували, як всім нам знайомі, так і сучасні колядки українською та польською мовами. Організацією концерту займались с. Ольга Мерецька CST, органістка нашого храму та отці кармеліти.

У батьків полеглих захисників України.

У невимушених обставинах, співали колядки, молились, о. Олександр Карчаєв - OCD, благословив родини та їхні помешкання. Я та с. Антоніна CST підтримували їх своєю присутністю, молитвою і співом. Нехай Бог, мир і любов завжди панують у цих домівках! 

Зимова казка на Закарпатті

З3 по 8 січня - Оаза та міністранти нашої Бердичівської парафії НЗПДМ , з о. Рафаїлом OCD та с. Камілою CST із групою дев’яти опікунів мали змогу пережити «зимову казку» на Закарпатті.

Колядування

Вечеря з нігерійською кухнею і співом була радісна для усіх. А вже 3 січня, четверо «нігерійських царів» з сестрами і  дівчатами пішли колядувати до знайомих родин.

Прийняла вперше Ісуса до свого серця.

6 січня радісна несподіванка в Ківерцях. Марія Циганова прийняла вперше Ісуса до свого серця. Маші 13 років і перед нею важлива операція, тому пам‘ятаймо про Машу у своїх молитвах.