• Flaga Polski

Допомога потребуючим

«Чинити добро без допомоги Господа так само неможливо, як змусити сонце світити вночі»

св. Тереза від Дитяти Ісуса

Сестри терезіянки,  слідуючи за Христом, намагаються перейнятися тими, хто перебуває в потребі, допомагають людям похилого віку, самотнім, одиноким пенсіонерам і інвалідам. Вони називають нас доньками, коли їх відвідуємо. Ми звикли, що вони зустрічають нас теплими обіймами та щирими посмішками. Сестри намагаються робити так, щоб посмішка з їхніх обличь ніколи не згасала: моляться разом з ними, діляться своїм часом, продуктовими наборами та смаколиками. Напевно кожна наша спільнота має «своїх» убогих, котрим систематично допомагає. Задовольняючи матеріальні потреби, сестри не забувають і про духовну сферу, адже найбільшою бідністю кожної людини є життя без Бога. Зустрічі із людьми дають також можливість порозмовляти про віру та вічність, заохотити до життя у приязні із Богом.

 

Християни, беручи приклад з Ісуса Христа, повинні наближатись і простягати руку допомоги тим, яких сучасне суспільство бажає відсунути на узбіччя. Така поведінка християн робить Церкву справжньою спільнотою”

 Папа Франциск під час Святої Меси у «Домі святої Марти» у Ватикані у п’ятницю, 26 червня 2015 року.

Наше покликання має свої особливості. Воно дозволяє поглядом віри сягнути значно глибше у дійсність, тому сестри підтримують людей, які постраждали внаслідок нападу російських військ. Вони втратили дім і потребують підтримки, а тому нашим обов’язком є піклуватися про них, адже там де вони жили зараз знаходяться руїни.  Так ми намагаємося виразити своє співчуття та розуміння.

Допомагаємо українцям з порушенням слуху брати активну участь у Службі Божій мовою жестів. Несемо поміч батькам в успішному адаптуванні їхніх дітей з обмеженими можливостями до життя з його вимогами й складнощами.