• Flaga Polski

«Працюймо разом для спасіння душ,
маємо лише наше життя – один день – щоб їх рятувати.
Наступним днем буде вічність»

св. Тереза від Дитяти Ісуса

«Відпочинок з Богом» у Луцьку

З 12 по 18 червня при парафії Святих Апостолів Петра і Павла у Луцьку відбувся літній «Відпочинок з Богом» для дітей, організований сестрами терезіянками. У особливий спосіб у цьому часі товаришувала усім учасникам св. Тереза від Дитяти Ісуса, 150-річницю народження котрої святкуємо у 2023 році. Окрім дітей з Луцька приїжджали також діти з Ківерець. Щоденно відбувалися тематичні зустрічі та праця у групах, де діти могли краще пізнати життя малої святої та задуматися яким чином можна її наслідувати. Після смачного обіду на дітей чекали командні змагання, різноманітні квести та майстер-класи. Кожен день закінчувався спільною участю у Святій Літургії.

На завершення відпочинку, у неділю, разом з дітьми були запрошені їх батьки, котрі змагалися між собою у командних завданнях. Батьки були захоплені знаннями дітей про життя св. Терези, котрі ті здобули протягом останнього тижня, адже зупинки квесту були пов’язані з подіями її біографії. Окрім інтелектуальних не забракло теж завдань на швидкість та єдність. Переможці квесту отримали нагороди.

Дякуємо настоятелю парафії о.кан. Павлу Хом’яку та організації Карітас-Спес за можливість харчування дітей, придбання канцелярського приладдя, школі College St Jean Baptiste de la Salle Lieu dit Le Rancher у Франції за кошти на придбання подарунків для дітей, а також о. диякону Петру Гордієнку, усім аніматорам та їх помічникам.

с. Олена Тимощук

Фото за посиланням

Поділитися: