• Flaga Polski

«Працюймо разом для спасіння душ,
маємо лише наше життя – один день – щоб їх рятувати.
Наступним днем буде вічність»

св. Тереза від Дитяти Ісуса

“Зірка – дорога до справжнього Скарбу”

З 26 по 28 січня 2024 року у нашій спільноті у Бердичеві відбулися реколекції для дівчат під назвою «Зірка – дорога до справжнього скарбу». У них взяли участь дівчата з Бердичева та Луцька, котрим протягом цих днів товаришувало багато питань: хто став їх зіркою на дорозі пізнання Господа і дозрівання у вірі; якою я є зіркою, на якому етапі свого духовного розвитку знаходжуся; що означає моє ім’я для Господа; які маю прагнення, а також хто і як може їх виповнити. Під час Служби Божої та адорації роздумували про правдивий скарб у житті кожної людини, про те, що внутрішнє цінніше за зовнішнє і що варто приходити черпати благодать та світло у самого Ісуса. Зустрічі в групах, представлення сценок, вгадування колядок під акомпаніамент піаніно й сопілки, а також дівчат-учасниць з їх дитячих фотографій, власноруч зроблений подарунок вчинили цей час розвиваючим і цікавим. Уся спільнота сестер доклала старань до організації цих днів, приготовляючи реколекції, зустічі у групах, співи та харчування. Дякуючи священникам, настоятелю о. Віталію Козаку OCD та о. Юзефу Кухарчику OCD, за Службу Божу, адорацію та сповідь дівчата могли досвідчити любові і близькості доброго Бога.

Дівчата залишили декілька свідоцтв про пережиті реколекції:

Під час цих реколецій я досвідчила глибшого зосередження та самопізнання, отримала можливість вгамувати рушійні справи повсякденного життя та поглибити свою духовність.

– Іра

 

Мені дуже сподобались конференції по темі реколекцій, особливо мене доторкнула історія про маленьку зірку Вифлеєм. Також мені дуже сподобалась зустріч у групі, яку проводила с. Боніфація. На ній ми обговорювали як контролювати свої потреби та дослідили це на практиці, розставивши так, наскільки їх потребуємо. Спокійні вечори, проведенні з усіма, були дуже веселими та цікавими. Особливо вечір після Адорації, де ми вгадували дитячі фотографії. Адорація пройшла дуже гарно, спокійно, пісні були гарно підібрані, що добре допомагало зосередитись. На цих реколекціях відбулися майстер-класи. Їх було два: обмотування зірки з ниток та ялинка. Я вибрала ялинку, процес її виконання дуже заспокоював та розслабляв, чим мені і сподобався. Загалом реколекції мені дуже сподобались, вони були цікаві та пізнавальні.

– Божена

 

Для себе з реколекцій я зачерпнула:
– Коли я стаю ближче Бога, то забуваю про свої страхи та свою невпевненість.
– Конференція с. Аксани і проповіді о. Віталія дали мені зрозуміти, що я зірка, яка сяє не через зовнішній вигляд, а тим, що в мене всередині, що не обовʼязково бути найгарнішою людиною. Бог і люди полюблять тебе не зважаючи на це.
– Зрозуміла, що мені важко говорити відкрито про все.

– Мирослава 

 с. Аксана Щипанська CST

 

Більше фото за посиланням

Поділитися: