• Flaga Polski

«Працюймо разом для спасіння душ,
маємо лише наше життя – один день – щоб їх рятувати.
Наступним днем буде вічність»

св. Тереза від Дитяти Ісуса

Концерт “Діти дітям”

Ми довго готувалися і це таки сталося!!
4 червня площа біля Костелу Босих Кармелітів вибухнула позитивними емоціями та веселими дитячими посмішками! Сотні дітей танцювали під запальні флешмоби від дівчат-хореографів, разом співали відомі пісні, відгадували загадки від наших ведучих, малювали та фотографувалися з улюбленими героями мультфільмів! А також кожна дитинка мала змогу власноруч виготовити свічки будь-якої форми та кольору та розмалювати своє обличчя всіма кольорами веселки!
У цей нелегкий для країни час ми намагалися влаштувати справжнє свято і воно дійсно вдалося! Ми були надзвичайно задоволені бачити, що наші дітки кмітливі, розумні, радісні та, звичайно ж, щасливі!
Хочемо подякувати усім організаторам, що долучилися до створення розважальної програми, а саме: отцям Кармелітам, Благодійній організації “Кармель”, Театральній студії “Notes de Vita”, режисеру Анастасії Сувейка, музичному керівнику Міладі Мартинюк, відомій бердичівській співачці Наталії Рощенюк, талановитим майбутнім хореографам Каріні Тімковій, Ірині Твердохліб, Дарї Марківській, за чудові майстеркласи Катерині Вандиш та с Камілі Дзісь, Владі Павлович, Вікторії Костюк.
Дякуємо, що цей день ви провели разом із нами!
Миру нам усім!!!

с. Ніна Тартачник CST

Поділитися: