• Flaga Polski

«Працюймо разом для спасіння душ,
маємо лише наше життя – один день – щоб їх рятувати.
Наступним днем буде вічність»

св. Тереза від Дитяти Ісуса

Перші обіти с. Олени

Є такі дні у житті чернечої спільноти, котрі запам’ятовуються на довго. Для нашого Згромадження таким особливим був день 7 жовтня 2023 року. У м. Моньки (Польща) у спомин Пресвятої Діви Марії Розарію с. Олена Тимощук завершила свій час формації у новіціаті і склала чернечі обітниці: чистоти, убогості та послуху, ввіряючи себе з дитячою довірою в руки доброго Бога.

Приготування до цього урочистого акту віддання розпочалося напередодні, коли під час молитви вечірні с. Олена прийняла з рук м. Люцини Любінської освячений габіт, який мала одягнути в день весілля з Божественним Обручником. О. Павел Камінський, який очолив літургійну молитву Церкви, звернув увагу на нове вбрання сестри, сказавши, що габіт є символом оселі, в якій вона має перебувати.

У цей важливий день перших обітів с. Олені товаришували сестри, котрі приїхали з України разом з її бабусею, а також сестри з інших спільнот у Польщі: Подкови Лесьней, Сувалк, Острові Мазовєцкєй.

Євхаристію 7 жовтня о 11.00 очолив настоятель місцевої парафії о. Войцех Войтах та вікарії. У своїй проповіді отець наголосив на важливості чернечих обітів, їх красі та  складності виконання у повсякденному житті. Чернечі обіти, які склала сестра Олена, є радістю для Церкви та Згромадження. Бажаємо, щоб наша сестра з Божою благодаттю виконувала довірені їй завдання в терезіянській спільноті на славу Господа і змогла вести багато душ до джерел спасіння.

с. Гіацинта Августинович CST

Поділитися: