• Flaga Polski

Архів дописів

“На землі не потрібно прив’язуватися ні до чого, навіть до найневинніших речей,
тому що у вас їх не стане, коли найменш про це думатимете.
Єдине те, що вічне, може нас задовільнити”

св. Тереза від Дитяти Ісуса

Нічне чування у намірі покликань

Вночі з 19 на 20 квітня у Всеукраїнському санктуарії Матері Божої Святого Скапулярію відбулося нічне чування молоді у намірі розпізнання покликань. Темою цьогорічної зустрічі стали слова «Хто ж як Бог».

Документальний триптих про Згромадження

У тижні молитов про покликання щиро запрошуємо переглянути документальний триптих про наше згромадження у режисурі Томаша Доманського. Це унікальна презентація, вперше доступна повністю на наших веб-сайтах. Перша частина цієї фільмової оповіді розкриває духовність та специфіку життя сестер терезіянок. Друга частина презентує нашу історію, яка зродилася на міжвоєнній Волині завдяки Слузі Божому єпископу Адольфу Петру Шельонжеку та нашій засновниці - матері Марії Кубасевич. Третя частина триптиху - кілька об'єднаних в одне ціле оповідей про діяльність Згромадження Сестер св. Терези в Польщі, на Україні, у Болівії та в Італії.

“Зірка – дорога до справжнього Скарбу”

З 26 по 28 січня 2024 року у нашій спільноті у Бердичеві відбулися реколекції для дівчат під назвою «Зірка - дорога до справжнього скарбу». У них взяли участь дівчата з Бердичева та Луцька, котрим протягом цих днів товаришувало багато питань: хто став їх зіркою на дорозі пізнання Господа і дозрівання у вірі; якою я є зіркою, на якому етапі свого духовного розвитку знаходжуся; що означає моє ім’я для Господа...

Розповідаючи про св. Терезу

У неділю, 15 жовтня, на запрошення о. Марка Рудзя, с. Боніфація Сліжевська CST мала змогу побувати у трьох парафіях Київської області: Білій Церкві, Сквирі і Безпечній, де ділилася з парафіянами історією св. Терези від Дитяти Ісуса і її малою дорогою.

Перші обіти с. Олени

Є такі дні у житті чернечої спільноти, котрі запам’ятовуються на довго. Для нашого Згромадження таким особливим був день 7 жовтня 2023 року. У м. Моньки (Польща) у спомин Пресвятої Діви Марії Розарію с. Олена Тимощук завершила свій час формації у новіціаті і склала чернечі обітниці: чистоти, убогості та послуху, ввіряючи себе з дитячою довірою в руки доброго Бога.

Урочистість св. Терези у Луцьку

Молодь кафедральної парафіі св. апостолів Петра і Павла у Луцьку під супроводом с. Антоніни CST і с. Ернести CST, наблизила вірним поезію святої Терези від Дитяти Ісуса.

«Відпочинок з Богом» у Луцьку

З 12 по 18 червня при парафії Святих Апостолів Петра і Павла у Луцьку відбувся літній «Відпочинок з Богом» для дітей. У особливий спосіб у цьому часі товаришувала усім учасникам св. Тереза від Дитяти Ісуса, 150-річницю народження котрої святкуємо у 2023 році.

Перше Причастя дітей у Луцьку

У неділю, 11 червня 2023 року, римо-католики в Україні відзначали Урочистість Пресвятих Тіла і Крові Христа. Цього дня семеро дітей з луцької кафедральної парафії Святих Апостолів Петра і Павла приступили до Першого Причастя. Приготувала їх до цієї важливої події с. Аксана Щипанська CST.

“Покликані нести мир”

Вночі з 28 на 29 квітня у Всеукраїнському санктуарії Бердичівської Матері Божої відбулося нічне чування у намірі покликань. Темою цьогорічної зустрічі, котру у кармелітському храмі провадила францисканська родина, стали слова «Покликані нести мир».