• Flaga Polski

Архів дописів

“На землі не потрібно прив’язуватися ні до чого, навіть до найневинніших речей,
тому що у вас їх не стане, коли найменш про це думатимете.
Єдине те, що вічне, може нас задовільнити”

св. Тереза від Дитяти Ісуса

Деканальний день молоді

У Всеукраїнському Санктуарії Матері Божої Святого Скапулярію, в суботу 19 листопада, відбувся Деканальний день молоді під гаслом: «Марія встала та пішла швидко».

«Геній, який не встиг…»

«Геній, який не встиг…», Нарешті ми зустрілися з нашим любим глядачем! Цієї суботи театральна студія «Notes de Vita» випустила витончену та особливої краси виставу під назвою «Геній, який не встиг…»

Тридення св. Терези від Дитяти Ісуса

Перед святом Св. Терези від Дитяти Ісуса в Санктуарії Матері Божої Святого Скапулярію у Бердичеві пройшло тридення. Кожна проповідь протягом цих днів відкривала певні роздуми про життя та істинну любов Терези до Бога.

Реколекційна зустріч із молоддю

З 30.09 по 02.10. 2022р у нашому бердичівському монастирі відбулись реколекції для дівчат на тему: "Неймовірна історія любові". До нас прибуло 18 дівчат із Бердичіва, Харкова, Херсона, Полонного. Так, як час цієї зустрічі перетнувся із нашою монашою урочистістю Святої Терези від Дитяти Ісуса, то реколекції мали на меті детальніше ознайомлення з життям святої та "малою дорогою" - дорогою Любові, на що вказувала наша покровителька.

“Царице України, випроси нам мир!”

У неділю в другий день Урочистості Матері Божої Бердичівської, Свята Меса проходила так само як і в суботу в нижньому храмі санктуарію, задля захисту вірян. Ікона Марії в цей час перебувала на балкончику, що виходить на площу перед храмом. Після Служби Божої був акт віддання України Марії Матері Божій.

Ювілей чернечих обітниць

У неділю, 17 липня 2022 року, у м. Торуні (Польща) відбувся ювілей 25-річчя чернечих обітниць с. Пауліни Клейни і с. Антоніни Пухальської.

Концерт “Діти дітям”

4 червня площа біля Костелу Босих Кармелітів вибухнула позитивними емоціями та веселими дитячими посмішками! Сотні дітей танцювали під запальні флешмоби від дівчат-хореографів, разом співали відомі пісні, відгадували загадки від наших ведучих, малювали та фотографувалися з улюбленими героями мультфільмів! А також кожна дитинка мала змогу власноруч виготовити свічки будь-якої форми та кольору та розмалювати своє обличчя всіма кольорами веселки!

Фестиваль колядок у Бердичеві

Діти і молоді, дорослі і сім’ї, парафіяльний хор та міністранти виконували, як всім нам знайомі, так і сучасні колядки українською та польською мовами. Організацією концерту займались с. Ольга Мерецька CST, органістка нашого храму та отці кармеліти.