• Flaga Polski

“Сподіваюся, що не буду бездіяльна на небесах.
Прагну далі працювати для Церкви і для душ,
про це прошу Бога і впевнена, що мене вислухає”

св. Тереза від Дитяти Ісуса

Молодіжне чування перед П’ятидесятницею

У суботу, 18 травня, у санктуарії Божого милосердя в Ківерцях на Волині відбувся Дієцезіальний день молоді, який цього разу мав форму молитовного чування перед Урочистістю Зіслання Святого Духа. Про це повідомляє rkc.org.ua

Разом із молоддю з дієцезії, священниками та сестрами монахинями у чуванні взяв участь ординарій Луцький єпископ Віталій Скомаровський.

За словами ініціатора такої зустрічі отця Кшиштофа Орліцького, до організації чування активно долучилась молодь та душпастирі з інших парафій.

Священник також підготував для молоді конференцію про те, як до нас промовляє Святий Дух. Він підкреслив, що важливо знайти час на молитву, основою якої є тиша та просте перебування перед Богом. Коли ми знаходимо для Бога час, віддаємо себе, то Він не може нам не дати Свого Духа. Під час конференція священник також торкнувся питання видимості Святого Духа. Його самого не видно, але видно Його форму – це наше християнство. І саме по нашому християнству видно, як Він діє в нас. Зрозуміти цю думку допомогли повітряні кульки. Молодь мала їх надути. Повітря, яким наповнили кульку, воно її розширило. Воно дало природу самій кульці, бо вона може бути і не надута. Наше християнство може бути гарне і кольорове, але не наповнене Святим Духом, тоді воно не має природи християнства. Далі священник продовжив роздуми про природу і форму християнства у сучасному світі.

Кульмінацією зустрічі стала вігілійна Свята Меса. Після перерви на вечерю була адорація Пресвятих Дарів. Був час, коли кожен учасник чування мав нагоду в тиші помолитись у безпосередній близькості до вівтаря, на якому стояла монстранція з Пресвятими Дарами. На завершення молитви кожен витягнув для себе цитату зі Святого Письма.

«Під час нашого чування ми довірили Господу всю ту молодь, яка залишається закритою у своїх домівках, бо боїться війни, яка виїхала за кордон. Також ми молилися за Україну та всіх наших захисників», – розповів отець Кшиштоф.

Поділитися: