• Flaga Polski

“Сподіваюся, що не буду бездіяльна на небесах.
Прагну далі працювати для Церкви і для душ,
про це прошу Бога і впевнена, що мене вислухає”

св. Тереза від Дитяти Ісуса

Нічне чування у намірі покликань

Вночі з 19 на 20 квітня у Всеукраїнському санктуарії Матері Божої Святого Скапулярію відбулося нічне чування молоді у намірі розпізнання покликань. Темою цьогорічної зустрічі стали слова «Хто ж як Бог».

Молодь парафії святих апостолів Петра і Павла у Луцьку також взяла участь у цьому чуванні.
Конференція отця Миколи Бистрицького допомогла зрозуміти як потрібно правильно розставляти пріоритети, «Бог на першому місці, без нього ти нічого не зміниш».
Після цього була адорація Пресвятих Дарів та час на сповідь. На проповіді під час Святої Меси єпископ Київсько-Житомирської Дієцезії Віталії Кривицький розповідав про покликання та важливість його розпізнання.
Після перерви на перекус, розпочалось представлення святих покровителів. Прослухавши презентації, кожна з парафії брала участь в Kahoot. На завершення нічного чування була молитва про розпізнання покликання.
Висловлюємо вдячність нашому єпископу Віталію Скоморовському та настоятелю отцю Павлу Хомяку за спонсорську підтримку подорожі, отцю Роману Власюку за товаришування, а сестрі Антоніні Пухальській за організацію та можливість перебування на всеукраїнському нічному чуванні в Бердичеві «Хто ж як Бог».
Дякуємо, організаторам за можливість спільної молитви і ближче пізнання Бога!
Дякуємо для ЗСУ за день без сирен.
Мирослава Кравчук
.
Поділитися: