• Flaga Polski

“Сподіваюся, що не буду бездіяльна на небесах.
Прагну далі працювати для Церкви і для душ,
про це прошу Бога і впевнена, що мене вислухає”

св. Тереза від Дитяти Ісуса

Урочистіть Матері Божої Бердичівської

16 липня 2022 року відбулася щорічна Урочистість Матері Божої Святого Скапулярія у Бердичеві.
Зазвичай субота для паломників – це час зустрічі з Марією. Це той день коли тисячі вірян приходять пішки з своїх міст та сіл і заповнюють площу Йоана Павла II біля монастиря Босих кармелітів у Бердичеві. Але не в цьому році. Цьогоріч мали можливість зібратись в обмеженій кількості і під час повітряної тривоги перебувати в укритті. А також Свята Меса, яку очолив Митрополит Львівський – Мечислав Мокшицький була в нижньому храмі костелу.
Кілька особові паломництва з Житомира, Полонного та Кам’янець Подільського не лишили себе можливості пішої ходи до Бердичева. Так це було небезпечно, але ці невеликі кілька особові групи мали свою ціль – виблагати в Матінки Божої Бердичівської мир для України. В Бердичівському санктуарії їх зустрічав з благословінням ординарій Києво-Житомирської дієцезії єпископ Віталій Кривицький.
Розарій перед службою провели в нижньому храмі через повітряну тривогу. А згодом, після Святої Меси і після закінчення повітряної тривоги, віряни мали можливість помолитися у дворі біля храму перед виставленою іконою Матінки Божої Бердичівської.

sanctuary.karmel.org.ua

Поділитися: