• Flaga Polski

“Сподіваюся, що не буду бездіяльна на небесах.
Прагну далі працювати для Церкви і для душ,
про це прошу Бога і впевнена, що мене вислухає”

св. Тереза від Дитяти Ісуса

День молитовного чування у Бердичеві

24 лютого 2023 року відбувся день Молитовного Чування у Всеукраїнському Санктуарії Матері Божої Святого Скапулярію в місті Бердичів. Єпископи РКЦ та священники українських парафій спільно з людьми, які прибули в Санктуарій, молились за Батьківщину, про довгоочікуваний мир.

Весь відважний рік люди навертаються до Бога. Кожен від щирої душі промовляє молитву на прохання про Спасіння. Всі 365 днів ми, українці, прагнемо відкрити всьому світу Україну. Спражвню, міцну та сильну.

Скільки виплаканих годин смутку та печалі, але ми ніколи не здавались, бо з нами весь час була, є і буде надія та віра в Бога та майбутнє нашої країни. На жаль, не повернути життя тих несамовитих, прекрасних українців, які завжди в нашій пам’яті. Ніхто з них не очікував, що стане Ангелом-охоронцем для українців, які боряться виборюючи свою незалежність. Віримо та молимось, що вони отримають вічне життя на небесах.

Саме сьогодні в день Молитовного Чування, всі спільно молились до нашого Отця та Матінки Божої Бердичівської. Помолись всі чотири частини Розарію, просячи про мир, опіку для наших військових та кожного українця. Кожен це переживав по своєму, зі своїми думками, спогадами та історіями.

Святу Месу після Розарію очолив Нунцій Вісвальдас Кульбокас. О 15:00 мали спільну Коронку до Божого милосердя, та промовили молитву за Батьківщину. Очолив молитву єпископ Леон Дубравський. Закінчили Молитовне Чування Хресною дорогою, яку очолив отець Рафаїл Мишковський.

sanctuary.karmel.org.ua

Поділитися: